Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Marketing

Agencja Reklamowa Radom


Witam serdecznie! Nazywam się Mariusz Krzemiński reklamą zajmuję się od 2010 roku. Ponieważ wielu moich klientów zadaje mi często te same pytania, postanowiłem, że napiszę ten krótki poradnik i podzielę się z Wami swoją wiedzą.
Jeśli prowadzisz lub masz zamiar prowadzić jakiś biznes i niebawem będziesz stawiał pierwsze kroki w budowaniu swojej marki i promowaniu firmy to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.
Nie tylko nowi, początkujący ale też bardziej zaawansowani przedsiębiorcy mogą czerpać informację z poradnika, który został opracowany przez moją Agencję Reklamową MEGATO.NET z Radomia. Ponieważ to co mi wydaje się oczywiste jako człowieka z branży reklamowej to dla przedsiębiorcy już może być czymś nowym i nieznanym zwłaszcza, że trendy szybko się zmieniają. Wynika to z czystej specyfiki branżowej – nie każdy musi znać się na wszystkim ale musi znać się na tym co dodatnio wpłynie na jego przychód, na który wpływa między innymi dobra reklama.
Może też okazać się, że większość z pojęć czy przemyśleń opisanych w tym poradniku już wiedziałeś/aś. Większość klientów agencji reklamowej nie zna podstawowych pojęć w reklamie i często daje się naciągnąć na coś czego wcale nie potrzebuje lub na coś czego w danym momencie nie potrzebuje. Najczęściej zamówienia reklam dla danej firmy dokonuje szef. W większych firmach zostaje oddelegowany do tego pracownik, który ma dbać o wizerunek i zamawianie materiałów reklamowych. W każdym z tych dwóch przypadków w 90%-tach osoba, która pierwszy raz chce zamówić reklamę nie zna się na tym. Oczywiście pozostałe 10% przypadków to osoby, które już miały do czynienia z agencjami reklamowymi lub były w w tym kierunku kształcone.
W agencji reklamowej wielokrotnie spotykałem się z klientami, którzy nie wiedzieli tak do końca po co tam właściwie przyszli i co tak naprawdę agencje reklamowe oferują. Moja wiedza nie pochodzi z książek czy zajęć na uczelni, jest to wiedza praktyczna, która na pewno się przyda każdemu kto chce by jego firma posiadała unikalny, niepowtarzalny ale przede wszystkim pozytywny wizerunek. Poruszam również tematy dzięki którym przygotujesz się na próbę naciągnięcia na niepotrzebne koszty.
Nie daj się wkręcić i przeczytaj mój e-book! – link do niego podam poniżej… Czytaj wiec dalej 🙂

Poradnik jest zatytułowany: „Reklama… z czym to się je?”

E-book porusza takie tematy jak:

Branding – co to takiego?
Budowanie świadomości marki (ang. Branding)

Logotyp. Zleć projekt graficzny logotypu. Jest on niezbędny by Twoja marka była rozpoznawalna.

Księga znaku… konieczność czy przesada?

Wydruki – dziwne pojęcia podczas zamawiania
Co to jest nakład?

Jaka forma reklamy jest najlepsza na start?

Reklama w Internecie
Bardzo ważną rzeczą i dość złożoną jest reklama w sieci.

Dlaczego powinieneś mieć stronę internetową?

Jaka powinna być strona internetowa?

Reklama AdWords

Jakie korzyści mam z tego że reklamuję swoją
firmę?

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w zakładce „baza wiedzy” na stronie www.megato.net. Możesz tam pobrać poradnik w formie PDF. Zapraszam do miłej i przydatnej lektury.

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w przygodach związanych z reklamowaniem swojej marki!
Inż. Mariusz Krzemiński, właściciel firmy MEGATO.NET | Agencja Reklamowa odwiedź nas na: www.megato.net