Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Produkcja filmowa

Billboard sponsorski

Filmy telewizyjne i kinowe, seriale, programy rozrywkowe- wszystkie one gromadzą tysiące, a nawet miliony widzów. Jest to świetna okazja dla firm i producentów na dotarcie do potencjalnych klientów! Przede wszystkim dzięki emisji krótkiego, konkretnego filmu którym jest billboard sponsorski.

Billboard trwa zaledwie kilka sekund. To bardzo mało żeby przekazać informacje o produkcie. Jednak wystarczająco żeby widzowie mogli zapamiętać wygląd i logo marki. Trzeba bardzo umiejętnie i kreatywnie wykorzystać te 8 sekund czasu, oczywiście zachowując wszystkie obowiązujące zasady tworzenia billboardu.

Studio Simple Frame działania nieprzerwanie od kilkunastu lat. W tym czasie stworzyliśmy setki billboardów. Kompleksowo zajmujemy się produkcją naszych projektów. Produkcja i postprodukcja odbywa się w naszym Domu Produkcyjnym. Billboard sponsorski jest pomimo swojej długości jest dość wymagający w tworzeniu. Potrzebuje solidnego przygotowania i wcześniejszych ustaleń.

Na samym początku zajmujemy się stworzeniem szczegółowego scenariusza. To najważniejszy etap pracy na billboardem sponsorskim. Później na jego podstawie odbywają się kolejne prace i etapy produkcji. Cała postprodukcja- dźwięku i dopracowanie obrazu również odbywa się u nas. Lata pracy i rozwoju pozwoliły nam stworzyć miejsce z najlepszym dostępnym sprzętem na rynku i świetnym rozbudowanym zespołem.

Podejmując się każdego projektu praca nas wszystkich sprawia, że każdy projekt jest świeży, ciekawy i co najważniejsze- niepowtarzalny! Zależy nam, żeby prace, które wychodzą z naszego studia przyciągały wzrok i uwagę widzów. Były kreatywne i zapadały w pamięć.