Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Prezentacja multimedialna

Prezentacja firmowa

Zarówno firmy jak również instytucje muszą ciągle, na bieżąco dbać o swój wizerunek i opinię. To jak odbierają ich klienci i partnerzy biznesowi jest strategiczne dla rozwoju firmy. Właśnie dlatego co jakiś powinni odświeżać i umacniać swoją pozycję w oczach odbiorców. Jednym z ważnych elementów świadczących o instytucjach czy przedsiębiorstwach jest prezentacja firmowa.

Prezentacja firmowa to krótki materiał, który przedstawia historię, profil firmy, produkty czy usługi. W razie innej potrzeby może przedstawiać wykresy i statystyki związane z firmowymi przedsięwzięciami. To uniwersalny projekt, który może być samodzielnym materiałem marketingowych czy informacyjnym. Może również stanowić dodatek do oferty dla kontrahentów czy spotkania biznesowego.

Studio Simple Frame zajmuje się produkcją projektów multimedialnych- filmy, animacje i prezentacje. Widzimy jak ważne dla wizerunku firmy są materiały marketingowe. Wiemy jak znacząca rolę odgrywają nowoczesne elementy promocyjne i informacyjne. Własnie dlatego coraz więcej firm i instytucji sięga po prezentacje. Treści przedstawione w ciekawy i kreatywny sposób są znacznie lepiej odbierane. Poza tym budzą sympatie odbiorców i zaufanie. Żeby jednak tak się stało muszą być odpowiednio zaplanowane i zrobione w najwyższej jakości.

W naszym studiu pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Dokładnie planujemy co będzie zawierać prezentacja i jak będzie wyglądać. Kreacja zawsze idzie w parze z jakością. Dzięki temu każdy nasz projekt spełnia swoja rolę i robi wrażenie na odbiorcach.