Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Prezentacja multimedialna

Prezentacja PowerPoint

Obecnie już niemal każde szkolenie, spotkanie informacyjne, biznesowe, a nawet event firmowy nie obejdą się bez profesjonalnej prezentacji. Prezentacje wspomagają wystąpienia czy wykłady edukacyjne. Przede wszystkim jednak prezentacja PowerPoint w znacznie ciekawszy sposób i bardziej trwale przekazuje informacje. Dzięki temu mają grono zaciekawionych odbiorców i przynoszą znacznie lepsze rezultaty niż zwykły samodzielny wykład i pogadanka.

Żeby jednak prezentacja była skuteczna i spełniła swoją rolę trzeba wiedzieć jak ją stworzyć i jakie wytyczne powinna spełniać. W studio Simple Frame od lat tworzymy projekty multimedialne. Zarówno filmy i animacje są nam znane od podszewki i mamy w ich produkcji kilkunastoletnie doświadczenie. Jednak najpierw zaczęliśmy od produkcji prezentacji. Prezentacja PowerPoint bardzo się zmieniła na przestrzeni lat. Wiele udoskonaleń, nowe zastosowania, nowe techniki i coraz lepszy sprzęt sprawiły, że obecnie zupełnie nie przypomina prezentacji z przed lat. Dzięki temu prezentacje dostały nowe życie, mają bardzo szerokie pole eksploatacji i wiele możliwości wykorzystania. W związku z tym, tak wiele firm i instytucji decyduje się na wykorzystanie je do przedstawienia swoich zagadnień.

Produkcję prezentacji zaczynamy od scenariusza. Na jego podstawie dobieramy techniki i sposoby tworzenia. W zależności od tematu i ilości treści, jakie przedstawiamy w w prezentacji wybieramy film lub animację, napisy lub lektora. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Dzięki temu każdy z nich jest skuteczny i zyskuje sympatię odbiorców.