Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Animacja

Produkcja animacji

Animacja od lat przechodzi metamorfozy. Początkowo za pomocą animacji przedstawiano jedynie krótkie kreskówki dla dzieci. Jednak dziś produkcja animacji jest dużym przedsięwzięciem i długim procesem. Za pomocą animacji tworzy się już nie tylko bajki. Animacją, zarówno 2D jak również 3D, możemy pokazać film produktowy, działanie leku, pracę wnętrza pieca czy silnika.

Studio Simple Frame zajmuje się produkcją animacji od kilkunastu lat. Dzięki temu, że tak długo jesteśmy na rynku widzimy jak wielki postęp poczyniła produkcja animacji. Zmieniły się techniki, efekty, styl. Przede wszystkim zmienił się i nadal zmienia sprzęt do tworzenia animacji. Wciąż powstają nowe gadżety, programy, które pozwalają na tworzenie coraz nowocześniejszych i bardziej skomplikowanych animacji. Dzięki temu kreatywnie graficy maja coraz większe pole do popisu i mogą realizować nawet swoje najśmielsze wizje.

Każda animacja to dla nas nowe wyzwanie i przygoda. Bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego projektu. Dobieramy techniki do odpowiednich treści, dbamy o każdy szczegół, efekt. Dzięki temu każda animacja jest wyjątkowa i unikatowa. Każda stanowi dla nas odrębne wyzwanie.

Podejmując się produkcji zaczynamy od scenariusza. Szczegółowy scenariusz jest podstawą do dalszej pracy. Omawiamy każdy krok produkcji, wybieramy najlepsze rozwiązania. Realizujemy już gotowe wizje naszych klientów lub tworzymy animację zupełnie od podstaw. Kierujemy się przede wszystkim jakością projektu.