Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Produkcja filmowa

Produkcja filmowa – zrób swój film!

Dawniej produkcja filmowa w niczym nie przypominała tego, co dzieje się dzisiaj. Sama kamera wyglądała zupełnie inaczej. Ale z każdą próbą stawała się bardziej mobilna, bardziej zaawansowana. Kamery były lżejsze i mniejsze niż kiedyś. Mogły kręcić bez dźwięku przez godzinę lub więcej naraz – ale nie mogły być trzymane w ręku podczas kręcenia, chyba że miałeś bardzo silne ręce! I potrzebowały do 20 sekund, by załadować każdą rolkę filmu po zaledwie 12 minutach filmowania! Aparaty te nie miały też zbyt wielu funkcji. Automatyczna regulacja ostrości była wciąż odległa o dziesięciolecia, podobnie jak automatyczna kontrola ekspozycji, co oznaczało, że fotografowie musieli sami regulować obie te funkcje. 

Produkcja filmowa rozwija się tak szybko, że wiele stanowisk w ekipie filmowej stało się po prostu zbędnych. Coraz częściej miejsce ludzi zajmują maszyny. Jednak, na szczęście, pracy człowieka nie da się w pełni zastąpić nawet najlepszym i najnowszym sprzętem. Dlatego produkcja filmowa to wciąż praca zespołu ludzi. Dobry operator wie, jak połączyć wszystkie rozwiązania techniczne w jeden wspaniały produkt końcowy, który zadowoli zarówno reżyserów, jak i widzów jednocześnie. Ale nauczenie się tego rzemiosła wymaga wiele czasu! Dlatego postanowiliśmy pomóc Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy na Twoim pierwszym projekcie z nami! Teraz możesz zrobić swój pierwszy film krótko- lub pełnometrażowy.

Organizacja planu zdjęciowego jest bardzo ważna dla każdej produkcji filmowej. Polega ona na analizie miejsc, scenografii i rekwizytów, które muszą być zamówione z wyprzedzeniem, aby zapewnić ich dostępność w danym dniu. Możemy Ci pomóc w tym procesie. Nasz zespół zorganizuje Twój plan w ciągu kilku dni i zapewni wszystkie niezbędne usługi za rozsądną cenę. Po prostu skontaktuj się z nami, aby zacząć!