Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Produkcja filmowa

Produkcja filmowa

Produkcja filmowa bardzo się rozwinęła i już jakiś czas temu znalazła zastosowanie w wielu branżach. Film to już nie tylko rozrywka w kinie. Dzisiaj film to forma komunikacji ze światem- z klientem, z fanami, z uczniami. Możliwości i potencjał filmu są znacznie większe niż jeszcze kilka lat temu i wciąż zataczają szersze kręgi. Dzięki temu, że film jest przyjemny i łatwy w odbiorze, kolorowy, dynamiczny wiele firm i producentów wykorzystuje go do promocji swoich ofert i wzmocnieniu swojego wizerunku. W studio Simple Frame zajmujemy się kompleksowo produkcją filmów dla różnych branż i o różnym zastosowaniu. Zarówno kilkusekundowymi billboardami, jak również filami kinowymi.

Każda produkcja filmowa wbrew pozorom wygląda bardzo podobnie. Zaczynamy od pracy nad scenariuszem. To bardzo wyjściowy, bardzo ważny element. Właśnie na podstawie scenariusza pracujemy na każdym kolejnym etapie powstawania filmu. Scenariusz musi być dokładnie przemyślany i dopasowany do rodzaju filmu. Analizując scenariusz krok po kroku organizujemy wszystkie niezbędne elementy do stworzenia filmu. W niektórych przypadkach będą to aktorzy, lokacje, rzeczy. Natomiast w innych ujęcia z drona, odpowiednie animacje czy rysunki. Wszystko jednak sprowadza się do tego, że po dokładnej analizie scenariusza organizujemy pracę ludzi i niezbędne narzędzia. Po nagraniu/ stworzeniu wszystkich materiałów filmowych, ujęć czy animacji składamy je wszystkie w naszej montażowni jeden film.

Nasze studio jest wyposażone kompleksowo i solidnie przygotowane na prace nad każdym etapie powstawania filmu. Dobrze wyposażona montażownia, studio dźwiękowe czy studio graficzne znacznie usprawniają pracę wszystkich twórców filmowych. Najwyższej jakości sprzęt daje nam nieograniczone możliwości tworzenia ciekawy, kreatywnych i nowoczesnych filmów.