Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Produkcja filmowa

Spot sponsorski

Wskazanie widzom sponsora programu czy filmu, który zaraz będzie emitowany jest świetną promocją dla marki. Spot sponsorski, bo tak nazywa się ta forma krótkiej reklamy, jest okazja do zaprezentowania się ogromnej liczbie odbiorców. Trzeba wykorzystać ten potencjał!

Nie jest to jednak takie proste… Jest kilka zasad, których trzeba bezwzględnie przestrzegać podczas tworzenia spotu. Przede wszystkim czas trwania. Nie może przekroczyć 8 sekund. Niektórzy pewnie pomyślą, że to jeszcze lepiej niż w przypadku klasycznego filmu reklamowego. Krótka forma, mniej pracy, szybka produkcja. Jednak nic bardziej mylnego. Bardzo ciężko zareklamować produkt czy markę w tak ograniczonym czasie. Na domiar tego są również wytyczne co do treści. Spot sponsorski może zawierać jedynie konkretne słowa i zwroty. A to jeszcze bardziej utrudnia stworzenie ciekawego, efektywnego spotu.

Simple Frame to studio produkujące spoty od kilkunastu lat. Doświadczenie sprawia, że już bardzo płynnie i sprawnie tworzymy, dobieramy techniki i zachowujemy odpowiednie wytyczne o do produkcji filmów. Do każdego projektu mamy bardzo indywidualne podejście. tworzymy bardzo szczegółowy scenariusz spotu. Dzięki temu jesteśmy doskonale przygotowani, wszystko mamy opracowane. Nie ma miejsca na przypadki. Maksymalnie wykorzystujemy 8 sekund spotu.

Zależy nam żeby każdy spot był najwyższej jakości. Właśnie dlatego pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie. dbamy o estetykę i kreację. Dopiero duet jakości obrazu z ciekawą kreacją gwarantuje uwagę, sympatię i zaufanie potencjalnych klientów.