Reklama, internet, pozycjonowanie, grafika.

Prezentacja multimedialna

Tworzenie prezentacji

Potencjał prezentacji multimedialnych rośnie z każdym miesiącem. Wszystko to dzięki nowym technologiom, programom i coraz śmielszym pomysłom grafików. Tworzenie prezentacji jest coraz bardziej zaawansowane, a prezentacje coraz ciekawsze i kreatywne. Obecnie spełniają już nie tylko rolę informacyjną ale są świetnym materiałem marketingowym, instruktażowym czy biznesowym.

Studio Simple Frame istnieje nieustannie od kilkunastu lat. Filmy, animacje i prezentacje tworzymy z cały czas rosnącą pasją. Zmieniają się techniki i sposoby tworzenia, a to tylko motywuje nas do ciągłej pracy i próbowania czegoś nowego. Tworzenie prezentacji jest świetnym dowodem na to, że wszystko można przedstawić ciekawie i kreatywnie. Na przestrzeni lat stworzyliśmy projekty dla wielu branż i na wiele tematów. Każda nasza prezentacja była skuteczna i odniosła sukces wśród odbiorców.

Do każdej naszej pracy podchodzimy kompleksowo i bardzo indywidualnie. Biorąc pod uwagę cel i zastosowanie prezentacji dobieramy odpowiednie techniki i elementy wizualne. Zawsze staramy się zaskoczyć naszych widzów. Przede wszystkim liczy się dla nas jakość. To właśnie przez pryzmat jakości odbiorcy oceniają przede wszystkim firmę i twórców prezentacji. Dodatkowo staramy się zestawić w parze z jakością ciekawą kreacje i pomysł. To właśnie dopiero przez takie połączenia zyskujemy zaufanie i sympatię naszych widzów.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z reszta naszych projektów.